Najave

PRIJAVE DO 28. STUDENOG

Želiš postati dio organizacijskog tima Magisa? Prijavi se na natječaj za posao Udruga Magis raspisuje natječaj za radno mjesto asistenta za financije i administracije u sklopu međunarodnog projekta MAGIS 2022. koji se ove godine održava u Hrvatskoj

Želiš postati dio organizacijskog tima Magisa? Prijavi se na natječaj za posao

Foto: Udruga Magis

Udruga MAGIS raspisala je natječaj za radno mjesto asistent/ica za administraciju i financije. Europski Magis 2022. održava se u Hrvatskoj sljedeće ljeto od 24. do 31.srpnja. Tim povodom tražimo osobu koja bi vodila brigu o financijama i administraciji. Više o samom projektu možete saznati ovdje.

O zaposlenju

Tip zaposlenja: ugovor na određeno ili studentski ugovor

Mjesto rada: Zagreb, Palmotićeva ulica 31

Vrijeme: puno radno vrijeme

Očekivani početak rada: prosinac 2021.

Opis radnog mjesta

Praćenje natječaja, pisanje natječajne dokumentacije i vođenje evidencije prijavljenih natječaja
Praćenje donacija, administracija i izvještavanje, te komunikacija s donatorima
Suradnja s volonterima pri aktivnostima i prikupljanja sredstava za projekt Magis 2022.
Vođenje administrativnog poslovanja udruge (priprema i administracija poslovne dokumentacije za odjel računovodstva, te administracija službene dokumentacije)
Praćenje i administracija financijskog poslovanja udruge (praćenje financija, plaćanje računa, izrada izvještaja, izrada financijskih izvještaja, pomoć u izradi financijskih planova)
Vođenje službene komunikacije (preuzimanje poziva i pošte, priprema i slanje dopisa i drugih akata, slanje i odgovaranje na službene e-mailove)
Praćenje i izvještavanje o ispunjavanju ugovornih obveza
Nabavka materijala za rad ureda i provedbu projekata, te uređivanje i vođenje inventara
Obavljanje drugih poslova u dogovoru s odgovornom osobom

Uvjeti

Prethodno radno iskustvo u administrativnim i financijskim poslovima.
Komunikativnost, analitičnost, visoka razina organiziranosti i sistematičnosti.
Samostalnost u radu, precizno i odgovorno izvršavanje zadataka.
Iskustvo rada ili volontiranja u civilnom sektoru (prednost, ali nije uvjet).
Samostalni rad u aplikacijama MS Offica.
Aktivno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu.
Spremnost na kontinuirano učenje i razvoj.

U Magisu naglašavaju da zaposleniku/zaposlenici nude:

Fleksibilnost u dogovoru oko radnog vremena.
Dodatne edukacije i usavršavanja.
Ugodna radna atmosfera.
Visok stupanj samostalnosti.

Prednost imaju kandidati koji su sudjelovali u radu SKAC Palme i MAGIS-a i koji imaju vozačku B kategorije.

Ukoliko zadovoljavate navedene uvjete i zanima vas navedeno radno mjesto, ispunite prijavu i pošaljete životopis (ne dulje od jedne stranice) najkasnije do 28. studenog 2021. u 23:59 sati preko OBRASCA PRIJAVE.

Prijavite se na naš newsletter i svaki tjedan primajte najvažnije i najzanimljivije tekstove na svoju e-mail adresu! Prijaviti se možete ovdje.

Najčitanije

Na vrh