Najave

MOŽDA TRAŽE BAŠ TEBE

SKAC Palma raspisuje natječaj za radno mjesto! Provjeri uvjete i prijavi se ako si se pronašao/la

SKAC Palma natječaj

Foto: SKAC Palma

SKAC Palma raspisuje natječaj za radno mjesto: voditelj programa Ignacijevske duhovne obnove za mlade

„Želimo svima pružiti priliku da upoznaju sebe, kušaju Boga, pripadaju i žive za druge. S mladima želimo vidljivu Božju prisutnost u svakom čovjeku, u svim aktivnostima, u svakoj zajednici. Naše vrijednosti su herojstvo, domišljatost, jednostavnost i ljubav. Ignacijevska duhovnost je srž naših programa i načina rada.“

„Tražimo osobu koja moli, iskreno i odgovorno brine za ljude, želi s nama raditi na ostvarenju SKAC-ovih misije i vizije, dijeli SKAC-ove vrijednosti i osjeća se pozvanom/im na prenošenje evanđelja na ignacijevski način na sljedeće generacije.“

Tip zaposlenja: ugovor na određeno uz mogućnost produženja ili studentski ugovor, s probnim rokom 3 mjeseca

Mjesto rada: Većina vremena u Zagrebu (Palmotićeva ulica 31) i određeni broj vikenda izvan Zagreba

Vrijeme: puno radno vrijeme (po dogovoru, većinom poslijepodnevni i večernji sati)

Očekivani početak rada: 1. srpanj 2021.

Opis radnog mjesta:

Priprema i provedba aktivnosti / programa (duhovne vježbe u svakodnevici, vikendi duhovne obnove, potrebne radionice)
Asistencija u selekciji i formaciji pratitelja za duhovne vježbe
Vođenje projektne administracije

Uvjeti:

Samostalni rad u aplikacijama MS Officea i Google Suites
Engleski jezik A2 razina
Poželjno vozač B kategorije
Iskrena spremnost za učenje i timski rad

Za prijavu je potrebno:

motivacijsko pismo (ne dulje od jedne A4 stranice) s odgovorima na pitanja
a. Što ja želim u SKAC-u?
b. Što Bog želi sa mnom u SKAC-u?
životopis
preporuke ako imate
Dokumentaciju je potrebno poslati u digitalnom obliku na [email protected] s naznakom Prijava za iDOM, najkasnije do 13. lipnja 2021. u 23:59 sati.

Proces selekcije:

14. lipnja će svi kandidati dobiti odgovor na prijavu.
Svi koji su prošli u prvi krug će 14. lipnja dobiti putem maila zadatak koji je potrebno riješiti i mailom poslati do 20. lipnja u 23:50
24. lipnja će kandidati imati praktični rad u grupi (lokacija: Palmotićeva 31, Zagreb, vrijeme: večernji sati)
25. lipnja će biti završni razgovori (lokacija: Palmotićeva 31, Zagreb, vrijeme: po dogovoru)
28. lipnja ćemo donijeti konačnu odluku i poslati informaciju mailom svim kandidatima iz prvog kruga selekcije

Više o programu iDOM provjerite ovdje.

Prijavite se na naš newsletter i svaki tjedan primajte najvažnije i najzanimljivije tekstove na svoju e-mail adresu! Prijaviti se možete ovdje.

Najčitanije

Na vrh