Najave

PRILIKA

SKAC Palma raspisuje natječaj za radno mjesto voditelj programa 3D formacija 3D formacija je trogodišnji program cjelovitog razvoja za mlade. Vođenje tog projekta zahtijeva velikodušnost i skromnost, ljubav prema ljudima, ali i odrješitost te napredne organizacijske vještine

Foto: SKAC

SKAC Palma raspisuje natječaj za radno mjesto voditelj programa 3D formacija.

Udruga SKAC Palma želi svima pružiti priliku da upoznaju sebe, kušaju Boga, pripadaju i žive za druge. U svome radu vodimo se za ovim vrijednostima: ljubav, domišljatost, jednostavnost i herojstvo. 3D formacija je trogodišnji program cjelovitog razvoja za mlade. Vođenje tog projekta zahtijeva velikodušnost i skromnost, ljubav prema ljudima, ali i odrješitost te napredne organizacijske vještine. Ukoliko dijelite naše vrijednosti, želite ostvarivati s nama našu misiju i želite napredovati u vođenju ovog tipa, pročitajte detaljne informacije i javite nam se.

Tip zaposlenja: ugovor na određeno uz mogućnost produženja, s probnim rokom 3 mjeseca

Mjesto rada: Zagreb, Palmotićeva ulica 31

Vrijeme: puno radno vrijeme

Očekivani početak rada: veljača / ožujak 2021.

Opis radnog mjesta:

Priprema i provedba aktivnosti / programa
Selekcija i formacija animatora
Organizacija eksperimenata za korisnike i volontere
Vođenje projektne administracije
Izrada programskih i financijskih planova i izvještaja
Praćenje projektnih financija
Osigurati kvalitetu rada i održivost programa (odnos s donatorima, …)

Uvjeti:

Prihvaćanje temeljnih načela naših udruga
VSS
Komunikativnost, analitičnost, visoka razina organiziranosti i sistematičnosti
Samostalnost u radu, precizno i odgovorno izvršavanje zadataka
Samostalni rad u aplikacijama MS Officea i Google Suites
Rad u aplikaciji Notion
Aktivno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
Spremnost na kontinuirano učenje i razvoj

Prednost imaju osobe:

sa završenom psihologijom ili educirani iz područja psihologije ili psihoterapije
koje su sudjelovale u radu SKAC Palme ili MAGIS-a
sa iskustvom rada ili volontiranja u civilnom sektoru
koji imaju vozačku B kategorije

Pogodnosti rada u našoj udruzi:

fleksibilnost u dogovoru oko radnog vremena
dodatne edukacije i usavršavanja
visoki stupanj samostalnosti
Za prijavu je potrebno poslati motivacijsko pismo (ne dulje od jedne stranice) i životopis na [email protected] s naznakom Prijava: voditelj 3D formacije, najkasnije do 12. veljače 2020. u 23:59 sati.

Za one koji žele više (MAGIS): snimi kratki video „Zašto bi ja trebao biti voditelj programa 3D formacija” i dodaj svojoj prijavi.

Svi prijavljeni primit će odgovor na svoju prijavu najkasnije do 19. veljače 2021. Nepotpune prijave neće se uzeti u razmatranje.

Prijavite se na naš newsletter i svaki tjedan primajte najvažnije i najzanimljivije tekstove na svoju e-mail adresu! Prijaviti se možete ovdje.

Najčitanije

Na vrh