Razno

NATJEČAJ

SKAC Palma i MAGIS raspisuju natječaj za radno mjesto asistent/ica za administraciju i financije Želiš li i ti biti dio njihove priče prijavi se…

Foto: SKAC

SKAC i MAGIS mijenjaju živote mladih ljudi omogućujući im višedimenzionalnu formaciju kroz izgradnju odnosa, duhovne i edukativne programe, volontiranje i kreativne radionice. SKAC i MAGIS dotiču živote mnogih obitelji u kojima naši mladi postaju sol. To je mjesto u kojem nastaju nove obitelji stoga je i kvasac društva. SKAC i MAGIS mijenjaju hrvatsko društvo uključivanjem u neformalno obrazovanje, zagovaranje mladih, socijalnu podršku i izvan Zagreba.

Želiš li i ti biti dio ove priče prijavi se…

Tip zaposlenja: ugovor na neodređeno, s probnim rokom 3 mjeseca ili studentski ugovor

Mjesto rada: Zagreb, Palmotićeva ulica 31

Vrijeme: puno radno vrijeme

Očekivani početak rada: studeni / prosinac 2020.

Opis radnog mjesta:

Vođenje administrativnog poslovanja udruga (priprema dokumentacije za knjigovodstveni servis, administracija službene dokumentacije)
Praćenje i administracija financijskog poslovanja udruga (praćenje financija, plaćanje računa, izrada izvještaja, izrada financijskih izvještaja, pomoć u izradi financijskih planova)
Vođenje službene komunikacije (preuzimanje poziva i pošte, priprema i slanje dopisa i drugih akata, slanje i odgovaranje na službene e-mailove)
Praćenje i izvještavanje o ispunjavanju ugovornih obveza
Praćenje natječaja i vođenje evidencije prijavljenih
Praćenje donacija, administracija i izvještavanje, te komunikacija s donatorima
Nabavka materijala za rad ureda i provedbu projekata
Uređivanje i vođenje inventara
Sudjelovanje u organizaciji različitih događaja Udruga
Obavljanje drugih poslova u dogovoru s odgovornom osobom za rad ureda

Uvjeti:

Prihvaćanje temeljnih načela naših udruga
Prethodno radno iskustvo u administrativnim i financijskim poslovima
Komunikativnost, analitičnost, visoka razina organiziranosti i sistematičnosti
Samostalnost u radu, precizno i odgovorno izvršavanje zadataka
Iskustvo rada ili volontiranja u civilnom sektoru (prednost, ali nije uvjet)
Samostalni rad u aplikacijama MS Offica
Aktivno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
Spremnost na kontinuirano učenje i razvoj

Nudimo:

Fleksibilnost u dogovoru oko radnog vremena
Dodatne edukacije i usavršavanja
Ugodna radna atmosfera
Visok stupanj samostalnosti
Prednost imaju kandidati koji su sudjelovali u radu SKAC Palme i MAGIS-a i koji imaju vozačku B kategorije.

Za prijavu je potrebno poslati motivacijsko pismo (ne dulje od jedne stranice) i životopis na [email protected] najkasnije do 12. studenog 2020. u 23:59 sati.

Svi prijavljeni primit će odgovor na svoju prijavu najkasnije do 13. studenog 2020. Nepotpune prijave neće se uzeti u razmatranje.

Kandidati koji uđu u uži izbor bit će pozvani na razgovor. Informaciju o terminu ćemo javiti 13. studenog, a selekcijski proces će započeti od 16. studenog.

Prijavite se na naš newsletter i svaki tjedan primajte najvažnije i najzanimljivije tekstove na svoju e-mail adresu! Prijaviti se možete ovdje.

Najčitanije

Na vrh